| Azalea a întrebat:

Ce primim daca facem voluntariat? Stiu ca "voluntariat" inseamna munca neplatita, din proprie initiativa dar primim vreun certificat ca am participat la o anumita activitate sau nu?

Răspuns Câştigător
| MadutzaB a răspuns:

Depinde voluntariat in cadrul a ce faci.De obicei se primesc diplome de participare, dar acum depinde de ceea ce faci.happy

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vezi aici drepturile si responsabilitatile voluntarului http://www.centruldevoluntariat.ro/info.html

| adutzadragutza a răspuns:

NU prea cred...thinking si noi am facut, pentru ora de biologie dar nu am primit nimic

| Pauliiici a răspuns:

Eu am participat de vreo 2 ori. dar nimic... doar experienta big grin.