| Pupily92 a întrebat:

Ce programe stiti de modificat poze, sa pui tapet pe fond...ca si magic editor, dream light editor, PhotoShine. merci :*

Răspuns Câştigător
| dadaaaaa a răspuns:

PhotoScape, PhotoEditor, PhotoInstrument, Picasa, Corel Draw, GIMP, Adobe Photoshop, EximiousSoft Logo Designer, Picture Collage Maker Pro, Fly Free Photo Editing & Viewer, SunlitGreen BatchBlitz, Inpaint Tool, Photo Collage, TwistedBrush Pro Studio...

etc...

9 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Photoshop;

Photoscape;

Picassa;

Photo MagicEditor;

DeamLight Photo;

Photoshine;

Photo Instrument;

Paint.net;

Pixia.

| missbee a răspuns:

Photoshop, cel mai complex şi mai bun program de editat poze.

| kidda97 a răspuns:

Photoscape/photoshop/picasa

| cryssu2008 a răspuns:

Incearca pe www.imikimi.com Iti faci cont si te apuci de modificat poze. E super;)

| cryssu2008 a răspuns:

Inearca pe www.imikimi.com este un site unde poti sa faci collage si sa modific poze... iti faci cont si gata

| Mc Master a răspuns:

Photoscape sau photoshop!

| narcysey a răspuns:

Vreau un program bun de modificat poze daca nu as cvrea cineva care sa imi modifice pozele va rog mult cautati-ma pe id-ul meu:guitar_narcysuk