| eubahhh a întrebat:

Ce radio asculti? eu KissFM (chiar daca nu sunt in tara ascult de pe net tongue )

14 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Eu ascult:P http://www.radiofxnet.ro/

| Pho3nix a răspuns:

Radio Zu si Kiss FM.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Radio Guerilla

| c0rn3l1uss a răspuns:

Radio Zu.

| Sara a răspuns:

Radio zu! e haios.

| Christian333 a răspuns:

RadioZu
Guerilla

| clady_5716 a răspuns:

Ascult un radio cool Radio Best Focsani!

| Foca_4528 a răspuns:

Da cel mai bun kiss:XX kisomano

| alex555 a răspuns:

Radio InfoPro

| scumpikkk a răspuns:

Http://delicast.com/radio/manele/Radio_Gangsta
si eu sunt in strainatate
nu sunt doar manele, gasesti multe adrese de radio toate genurile de muzica

| alexadriann a răspuns:

VibeFM

| smileforme a răspuns:

Mie imi place radio info pro;) www.radioinfopro.ro si ai de unde alege pentru ca au mai multe " ramuri" cu mai multe genuri de muzica :)

| mickeye a răspuns:

Cu siguranță suntem unici cu posturile astea de radio gen kiss fm. mai ales cu muzica asta care se repetă la câteva ore. românu` chiar nu realizează că se TÂMPEȘTE ascultând doar kiss sau din astea?!
Eu ascult Magic FM, din fericire.

| danni3l a răspuns:

KissFm