| Sabwy a întrebat:

Ce reviste va cumparati?

Răspuns Câştigător
| Ralux a răspuns:

Sabyna, si eu am pus aceasta intrebare odatabig grin. O poti vedea pe pagina mea la optiunea intrebarile melehee hee si desigur majoritatea fetelor au spus bravo girl, cool girl, popcorn si cam atat. Raspunsul castigator ales a fost: Mai degraba as cumpara o carte.
Acesta este cel mai inteligent, nu crezi?happy

XoXokiss

31 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Psychologies magazine.

| SweetCandy a răspuns:

Nu citesc presa... poate imi cumpar cate un ziar atunci cand are o carte care ma intereseaza, in rest nuhappy

lolita
| lolita a răspuns:

Vogue, elle si cuore.

| LORY a răspuns:

Bravo, Bravo Girl, Cool Girl, Popcorn, iar in timpul scolii mai cumpar de la o profa Terra Magazin (nu de alta da' trebuie' sa ne mai cultivam si noi putinlaughing )

| Diva a răspuns:

Cool Girl

| Elly4all a răspuns:

...Club aniima, pisica, dog magazin, cat fancybig grin..tot ce este despre animale si mai cumparam..bravo girl si popcorntongue

| Swabia a răspuns:

Cumparam:.Cool girl, Bravo girl, Popcorn...[M`am lasat de meseria asta!]hee hee

| ing. a răspuns:

Bunahappykiss
Eu imi iau Bravo, Popcorn, Viva, Bravo Girl, Cool Girl, Bravo Legende.
love struck

| viki a răspuns:

De obicei Bravo, Bravo girl, Cool girl...cateodata si witch[big grin]si celelalte reviste doar cand sunt oferte, de ex o geanta.happy

| JackieSue a răspuns:

bravo-bravogirl-popcorn-eva-cosmopolitan-coolgirl-tabu-one-ciao-confidential-spy-look-joy-viva-psychologies
Pe astea le citesc...

| Sabwy explică:

Da. ce tare ar fi sa fie revista Twilight. dar poate le dam o idee celor de la egomot

| Sabwy explică:

Sa va zic si eu. eu imi iau Popcorn... bravo. Barvo girl. bravo poster... Bravo Legende .High School Musical... Tabu ...Confidential. Ciao! si ziarul Cancan (in fiecare zi )

| Sabwy explică:

Si. am uitat Cool Girl.happy

| marsy a răspuns:

Mai inainte cumparam. sh cool girl. bravo. acasa. dar acum nu mai kumpar nimiq

| jo a răspuns:

Esquire

| daddy a răspuns:

Mens health ^_^

| christabell a răspuns:

TVmania desi nu prea ma uit la tv, doar la unele filme

| teopinkrose a răspuns:

Witch, High school musical, bravo(ocazional), H20, Hannah montana si daca ar exista...Twilight. big grin

| ammodytes a răspuns:

National Geographic, varianta in limba engleza.

| cutie a răspuns:

Cool girl, popcorn, bravo girl etc:*

| DeeDee_1261 a răspuns:

Cool girl Bravo girl si cam rar Popcorn:d

| happy.....withoutyou a răspuns:

Dupa raspunsuri vezi si virsta...

| anutza13 a răspuns:

Atlas(pentru referate), Bravo Girlwinking. u?

| Simona_8441 a răspuns:

Pai bravo, popcorn, cool girl, bravo girl, hannah montana, adolescent! Hey si mie imi place de Alice din Twilight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100 de personalitati si Atlas-am aproape toate numerele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Look! bravo girl.cool girl.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Femeia de azi este singura revista pe care o mai achizitionezbig grin inainte cumparam si eu bravo girl, popcorn, bravo...etc,etc...

| annitu_7383 a răspuns:

Witchblushing

| lili_1880 a răspuns:

Spy, Confidential, Ciao, Star, uneori Cool Girl si evident Click, Cancan si Libertatea in fiecare dimineata big grin