| anonim_4396 a întrebat:

Buuuna. Fetele, ce reviste va cumparati?
Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Dydy112 a răspuns:

Bravo girl, bravo, cool girl, popcorn. Fundaa?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu prea citesc reviste, dar când mă plictisesc îngrozitor îmi cumpăr Cosmopolitan, Unica, Bravo (Girl), Popcorn, Coolgirl.
Baftă!

| Nymphetamine a răspuns:

Terra,Bioplanet,Descopera,CD Forum, PC Practic... in niciun caz Bravo sau tampenii din astea.

| emaalexandra97 a răspuns:

Bravo,bravo girl

| UnleashedPsycho a răspuns:

Terra Magazin.
Sayonara!

| ramonia a răspuns:

Bravo girl, bravo, popcorn. cea mai frumoasa e bravo girl, o revista super tare care merita sa o cumperi

| Vokii a răspuns:

Coolgirl. thinking

| AlinaLV a răspuns:

Heyy, Lavv! Inainte imi cumparam majoritatea revistelor din chiosc: Coll Girl, Bravo, Bravo Girl, Popcorn. Acum nu mi le mai cumpar pentru ca gasesc pe internet. Stiu ca nu e aceeasi placere ca si cand citesti. Eu asta mi le cumparam si le citeam. Bravo si Popcorn sunt cele mai interesante, pentru ca au la sfarsit 2 pagini de sfaturi pentru adolescenti. Super! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate fetele isi iau,,Bravo Girl,,,,,Cool girl,,,,,Popcorn,, si,,Bravo,,.Dar eu nu cred ca merita banii,ca tuturor,, vedetelor,, astora nu le pasa catusi de putin de noi.Sa-ti iei tone de reviste pentru un poster...ma rog.Fiecare face cu banii ce vrea.
Deci ce am spus mai sus cumpara fetele.:):):D
www.coolgirl.ro
www.blog.coolgirl.ro
www.bravonet.ro
www.popcorn.ro