| Claudiuu a întrebat:

Ce s-ar intampla daca Prostia ar durea?

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Daca prostia ar durea atunci jumate din omenire ar fi la spital in stare grava.laughing)Tare intrebarea.

60 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

In Romania 1 sfert ar muri, 1sfert ar cumpara medicamente, 1sfert ar fi muribunzi si ultimul sfert ar trailaughing

In tooata loomea:
o treime ar cumpara medicamente, alta treime ar muri de dureri, iar ultima sar intrece in prostie

Din amandoua rezulta:
Toti oamenii ar fi morti de multlaughing

| flowerpower12 a răspuns:

Multi oameni ar suferilaughingbig grin

| EllaEllii a răspuns:

Spitalele ar fi fost aglomerate.

| raluca0306 a răspuns:

Majoritatea am fi bolnavi...straight face

| GumzZz a răspuns:

Multi ar fi morti sau in spital pana acu' laughing)

| Elisa512 a răspuns:

S-ar crapa pamantu-n doua

| heddy10 a răspuns:

40 % ar fi in coma.

| sorin579 a răspuns:

Daca prostia ar durea o o multime de oameni ar fi la pat.

| Illegalfreako a răspuns:

Ar merge 99% din romani la doctor, intrebandu-se de ce ii doare tot corpul.

| iricool1996 a răspuns:

Daca prostia ar durea, televiziunea romana ar urla si nu ar mai fi nevoie de certuri idioate pentru a creste ratingul...Si ai sti cu cine sa vorbesti, cu cei care mai pot iesi pe strada...
p.s.:Siliconismul si drogatii ar fi pe cale de disparitie

| alinutzy19 a răspuns:

Ar muri aproape toata tara

| biia_6810 a răspuns:

Nu ar mai fi nimeni prost laughing

| J0HnNyX a răspuns:

Daca prostia ar durea in spitalele romanesti ar fi cate 25 de pacienti intr-un pat!

| Raisuka a răspuns:

Lasa nu iti mai da cu presupusu si zi doamne bine ca neai ajutat sa nu doara prostia ca nu am mai avea primari presedinti ministri parlamentari

| lolly a răspuns:

Ar crapa de durere. (ar murii)

| Xtzr a răspuns:

TPU ar fi un site de chinuri.

| RoboBaby a răspuns:

N-ar mai pleca doctorii din tara. s-ar imbogati.

| marynwtza a răspuns:

Probabil ca toti oamenii ar fi in spital la ora asta

| blogman a răspuns:

Am surzi de atata galagie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valeu nu mai spune.zi mai bine Doamne fereste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai mai vorbi cu nimeni pe mess al microfon sau pe skype ca nu ar intelege nimica din ce ai urla tu

| YoSiAtat a răspuns:

Ne-am afla cu totii in chinuri groaznice.

| Marius_1376 a răspuns:

Ai gasi rar in farmacii ibuprofen/algocalmin sau medicamente de genu`

| Sorelina a răspuns:

Am muri toti in chinuri groaznice (mai ales cei care scriu,, s-ar " impreunat).

| ZaYsTu a răspuns:

Parerea mea e ca ar lua pastila in potriva durerii!laughing

| Lassaria a răspuns:

Doare deja la unii...dar daca vb la modul acela de a durea inseamna ca ar trebui sa se mai construiasca multe spitale

| Karate4Ever a răspuns:

Tu si alti ati urla de durere ca sunteti tampiti rau de tot8-x

| allenuuke a răspuns:

Din cei 206007 utilizatori ai TPU ar ramane numai 1001 printre care te numeri si tuwinking.Din cele 7 miliarde de oameni ar ramane 1 miliard, printre te numeri si tuhappy. Fundaa?

| allenuuke a răspuns:

Din cei 206007 utilizatori ai T.P.U ar ramane numai 1001 printre care te numeri si tuwinking.Din cele 7 miliarde de oameni ar ramane 1 miliard,printre te numeri si tuhappy.Fundaa?

| costzyy a răspuns:

Toata Romania ar tipa tare de tot...