| Madalina311 a întrebat:

Ce sa fac cand ma plicti?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Te ''plicti'', logic, nu?

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Spune-ti ca poate fi si mai rau laughing

| WhiteProud95 a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie de ex un hobby :jocurile sau alte chestii sigur nu te vei plictisi. daca nici astea nu merg ...nu stiu thinking bafta happy

| vldidle a răspuns:

Baga-te pe seriale laughing

| SandraPhantomhive a răspuns:

Sal Mady! big grin
Pai sunt multe lucruri.
Daca te-ai plictisit de facebook, twitter, hi5, mess, youtube, trilulilu si pur si simplu nu mai ai chef, poti cauta powerpointuri haioase. Se gasesc multe big grin.
Poti desena, poti iesi la o plimbare in parc cu animalul tau (daca nu ai animal, poti merge cu bicicleta), poti suna o prietena sau poti sa te uiti la cer :-D
Fundita``?

| UnuAltu a răspuns:

Daca iti place sa te masturbezi, poti sa practici big grin

| AmphetamineGirl a răspuns:

Stai pe TPU/facebooklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are cineva raspuns la intrebare sa dea un buzz la someiucristian@yahoo.com

| 124andrew a răspuns:

Incearca sa faci ceva nou nu numai calculator televizor si oja de exemplu incearca sa te dai pe placa=skateboard