| ema1ih a întrebat:

Ce sa fac cand ma plictisesc? Dau fundita la cel care imi da cea mai buna sugestie.

Răspuns Câştigător
| DrMeow a răspuns:

Sa stai la TV, sa citesti, sa asculti muzica, sa tipi tareeeeee laughing sa te uiti la Nini :-&laughing(am zis asta deoarece ai la avatar o poza cu acesta Nini laughing) nu stiu fa ce vrei tu. Distractie placuta laughing kiss

17 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Citesc, pictez, ascult muzică, mă uit la TV, stau pe net(TPU, hi5, facebook, mess, etc), mă uit la un film din PC, desenez ceva, fac curat prin cameră, dorm, fac teme, fac brățări din ață, mă duc la shopping.
Acum că e iarnă, și multăăă zăpadă mă duc pe afară, fac un om de zăpadă mare de tot.
A am uitat îmi fac poze happy E pasiunea mea de a îmi face pozelove struck
Asta fac eu când mă plictisesc happy
Tu?
Baftă!

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Asculta muzica! Uita-te la filme si seriale, joaca conquiztador, fa-ti teste de cultura generala sau psihologice (pentru aflarea meseriei, temperamentului etc.), fa-ti poze, scrie ceva, canta, deseneaza, citeste o carte, suna pe cineva, fa farse la telefon, iesi pe afara la o plimbare, du-te in niste magazine etc.
Bafta!

| B27VIP a răspuns:

Suni un prieten
citesti o carte
vizionezi u film
o plimbare in parc

sa auzim de bine!

| Pisicuța a răspuns:

Chemi prietenii si iesiti in oras
Pt noapte, te uiti la un film sau dai o petrecere in pijamale
Asculti muzica preferata
Te uiti la tv
Iti faci parul
Umbli pe net
Citesti o revista
Iti faci poze (si le editezi)
Desenezi
Compui
De toate
Dundytza big grin?

| sunset a răspuns:

Sa vezi un film, serial; sa citesti o carte.Sa incerci sa pictezi/desenezi chiar daca nu ai talent.Sa iesi cu prietenele...
I dont't know; Asta fac eu.

| daniEL88 a răspuns:

Cauta in google: ce mai e nou :), sau cauta ceva blog cu faze amuzate sau inderesante gen http://culmi.blogspot.com/
http://www.maglavais.ro/articole/fun/
http://adrianpaduraru.blogspot.com/
sau intra pe site http://www.filehippo.com/ si vezi ce ce programe din cele instalate in calculatorul tau sunt vechi si apucate de actualizat(este si un free update checker in coltul din dreapta sus care identifica singur la ce programe ai nevoie de actalizare) Sarbatori fericite!

| miky014 a răspuns:

Eu am inceput sa scriu versuri atunci cand ma plictisesc. :d
Sau daca nu, tv
daca nu merge, pc.
daca nici asta, ia/ti un animalut de companie
sau iesi afara cu prietenii
deseneaza in creion
modifica poze in photoshop
dormi
citeste
Ofera meditatii laughing

| Biank_8453 a răspuns:

Origami :X
uite poti face o rama foto :X
http://www.youtube.com/watch?v=K66wI69-FNI&feature=

| TJohannaB a răspuns:

Te joci Football Manager 2009, sa citesti, sa incerci lucruri care nu le-ai mai facut pina acum, poti face prajituri, asculti muzica, te plimbi, iti faci preocupari care nu le faci de obicei, te joc pe calcualator, sa creezi versuri asa ca mine, te uiti la un film, asculti muzica, iesi afara cu prietenii, mananci popcorn, te uiti la tv, vb cu cineva la telefon, pleci la cumparaturi, creaza un top cu toate melodiile pe care le-ai ascultat...

Funda!

| Scumpy90 a răspuns:

Hai afara la o plimbare... unde stai?

| Katy3 a răspuns:

Cheamati un prieten la tine si distrativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca metin, wow, 4story, cabal, gta san andreas, cs etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti pe ne la reluuaea de la 'in puii mei'100%eficien! scapi de plictiseala.happy

| SexyBoy01 a răspuns:

Cand te plictisesti te duci in parc sau citesti o carte laughing

| SexyBoy01 a răspuns:

Te culci laughing

| Infferno a răspuns:

Cauti ceva de faqut numai sa nu stai degeaba big grin