| AvalohAlyn a întrebat:

Ce sa fac cu multul meu timp liber?
(deocamdata sunt pensionat pe caz de boala din pacate)
Idei ce sa studiez sau cu ce as putea sa imi ocup timpul?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea invata o limba straina ceva mai rara si sa incerci sa-ti cauti vreun post online de traducator, daca ai o limba mai speciala posibil sa gasesti ceva mai bine platit.

| danbnz a răspuns:

Citeste, nu o sa-ti para rau niciodata.
Tot stai pe calculator, invata ceva care sa-ti aduca bani pe viitor.
Invata de exemplu sa depanezi calculatoare, telefoane...
Invata sah, e relaxant!
Doar cateva idei tinand cont de faptul ca nu te cunosc.
Pe ce fel de boala esti deocamdata pensionat?

| Fabulistul a răspuns:

Salut, si eu sunt pensionat pe caz de boala. Mi-am gasit sa fac voluntariat la un centru de animale in orasul meu. Am luat mult in greutate in ultimele luni din cauza medicamentelor, iar de curand m-am decis sa ma apuc de jucat baschet din nou. Nu mai sunt tanar, obosesc repede dar ma tine activ. Si merg mult cu bicicleta.