| emily_8513 a întrebat:

Ce sa fac in timpul liber cu prieteni imi ziceti voi

Răspuns Câştigător
| katy_1970 a răspuns:

Poi puteti iesi in oras la suc sau la o pizza, mergeti in parca si va plimbati, faceti pozabig grin, ascultati muzicaa si radeti, voi intre fete barfitilaughing, vorbiti de baieti smugchestii din asteawinkingbig grin
fundita pls big grin

9 răspunsuri:
| ZuzaTA a răspuns:

Pai, va puteti duce la mall, vedeti un film, mancatzi ceva, va mai plimbatzi big grin sau pozt iface o mica petrecere la tine, dansatzi va uitatzi la un film, jukatzi ceva cum ar fi adevara sau provocare, barfitzi big grin

| abcdefgh a răspuns:

Buna, Diana! Puteti face diverse chestii:
-va jucati(acum nu stiu ce varste aveti...)
-ii inviti la tine acasa la o mica barfabig grin, sau la simple discutii
-navigati pe net
-ziceti gbancuri
-desenati
-cantati, dansati
-daca sunteti numai fete: va coafati/machiati
etcbig grin

| Naspa6969 a răspuns:

Ok daca ma intrebi iti dau o groaaza de variante. 1 mergi la un suc. 2.mergi la un film 3. mergi lashopping cu prietenele 4. mergeti la o sala de fitness. 5. te plimbi prin parc 6. mergi la o pizza 7. mergi la discoteca( depinde ce varsta ai) 8.mergeti la un club (pentru. scoala) pai cam acestea sunt lucrurile pe care le stiu. Sper ca te-am ajutat. fundita?

| Nume a răspuns:

Intreaba-ti prieteni.

| alexpr2000 a răspuns:

Puteti sa mergeti in parca in oras depinde unde le place prietenilor tai si tie funda? happy happy big grin

| deea_4985 a răspuns:

Pai ati putea juca mima, e un joc destul de distractiv laughing sau Adevar si Provocare :X:X sau ati putea sa iesiti sa va plimbati si sa va faceti tot felul de poze in care sa va prostiti sau sa iasa bine. Puteti sa va uitati la o comedie si sa radeti impreuna sau la un film de groaza (e mai distractiv in grup laughing ) sau chiar sa mergeti la cinema :X

| emily_8513 explică:

Pai sa zic eu bine sa mergeti undeva cum ar fi la o petrecere

| bomboniktadulcik a răspuns:

Pai in primul rand BUNA
Ai putea sa te uiti la un film de groaza cu prieteni este mult mai tare sa comandati pizza sa va plimbati ati putea dansa ar fi amuzant...sa va jucatii du-te la pers respectiva sa va faceti poze (dar sa fiie amuzante)sper ca te-am ajutat dai fundita plzz, pwpycy

| palasi99 a răspuns:

Pai daca nu stii mergi in oras la un ceai un suc pe la discoteca nu e greu