| DanoninoIT a întrebat:

Ce sa le cumpar copiilor de Craciun? Ei nu au zis nimic si mai rau e ca sunt preadolescenti

Răspuns Câştigător
| BlueStar12 a răspuns:

Daca nu vor nimic poate insemna doua lucruri:
1.au deja tot ce isi doresc ceea ce e bine
2.ai probleme cu bani si ei sunt constienti de asta asa ca nu vor sa ceara nimic.
eu am 16 ani si nu l-eam cerut parintilor mei nimic de craciun din a doua cauza dar as vrea un iphone big grin sau ma rog nu chiar un iphone ca Dumnezeu stie cat sunt de scumpe dar un telefon mai bun oricm vreau

2 răspunsuri:
| Wassup a răspuns:

Ps2,consola wii, masa de footbal...

| dorne a răspuns:

1) daca e baiat->wii, ps2, minge fotbal, laptop(pc) daca ai doar 1 pc si se cearta de la el,
2) daca e fata acu ma cam depaseste insa presupun ca ar dori -> parfumuri d'astea noi ce fac reclame la tv, haine la moda, daca i se permite sigur va vrea si farduri, papusi ma indoiesc poate ceva mai special,