| Ioana_9117 a întrebat:

Ce se danseaza la o nunta? dati-mi si niste filmulete daca se poate.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Andy04 a răspuns:

Se danseaza vals, populara, cateodata tiganeasca, se danseaza pe muzica de petrecere si pe manele.Nu pot sa iti dau filme despre nunti pentru ca sunt ale familiei.

| akadel_2193 a răspuns:

Se danseaza multe genuri manele pop latino dance si celebrul dans al pinguinului http://www.youtube.com/watch?v=GpXrdg-vdVo

| ioana_9377 a răspuns:

Ioana,se danseaza:dansul pinguinului, populara, pe manele(depinde de placerile celorlalti)etc...nu am filmulet dar am fost la o nunta si asa se dansa...