| Albinuțăă a întrebat:

Ce siiteuri stiti in care sa imi pierd vremea mai citind...imi place si sa citesc status dar pe siteuri speciale de status sunt doar statusuri simple si cunOscute! imi place site. ul lipiciosi.ro sau ceva de genu.merew imi pierd timpu citind pe acolo si status si de toate! ce site stiti si de statusuri dar si asa in care sa imi pierd vremea?

4 răspunsuri:
| Marutza a răspuns:

Intra pe www.perfecte.ro! Eu acolo imi pierd putin vremea in fiecare zi! :)

| levelup a răspuns:

Incearca aici dar nu e gata inca, ori cum la masini sunt aproape toate paginile complete mersi de trafic
http://zoompro.weebly.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierde si tu vremea la jocurihappy

| Lavv a răspuns:

Sincer habar nu am. statusuri.ro