| anonim_4396 a întrebat:

De un timp nu prea mai am ce sa fac pe pc, nu stiti niste siteuri/jocuri sau alte chesti cu care sa imi pierd timpu?

3 răspunsuri:
| ComputerGeek a răspuns:

Hey, salut!

Eu si cu un prieten lucram la o retea de jocuri Top-MMO.net.

Avem doua bloguri, unul de stiri, celalat cu jocuri. Intra pe www.top-mmo.net si apoi pe blogul de jocuri unde sunt sigur ca vei gasi ceva care sa iti placa.

Suntem la incept asa ca daca ne-ai da un like pe facebook si poate le-ai spune si prietenilor tau ar fi foarte apreciat!;)

| youmail a răspuns:

Nu ai vrea sa ma ajuti si pe mine cu postarea unor anunturi pe internet daca tot nu ai ce face si daca imi iese si mie cate ceva banuti iti dau si tie?
Daca esti interesat da-mi un mail pe youmail@yahoo.com
sau un tel 0737329331
sau macar raspuns aici.
Merci

| watzzup a răspuns:

Watzzup! joaca FreeJack, S4 league, minecraft, wizard101, metin2, 4story, portal2, WOW si cam atat stiu dac nu-ti plac citeste o carte big grin (povestea unui pusti)