| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri cu jocuri pentru fete stiti in care ai o papusa, si poti sa castigi bani pentru a o imbraca, gen lume virtuala sau ceva asemanator! imi spuneti va rog! Multumesc anticipat!

77 răspunsuri:
| StylesGirl a răspuns:

Poi...StarDoll OurWorld Lady Popular pe care il joc si eu.adica joc toate jocurile astea.si atat

| miley123 a răspuns:

Ejocurifete.ro

| AduMrr a răspuns:

Buna :* am eu un joc foarte frumos : Lady Popular :P o imbraci, indeplinesti un fel de misiuni, iti iei apartament, animalut, poti sa fii chiar si pe un podium :) uite siteul :* http://www.ladypopular.ro/? channel=132&recruit_id=42514

| may a răspuns:

Ty girlz

| grechita a răspuns:

Www.imagine tawn.com

| AdyJm3 a răspuns:

Pai Lady popular tongue poti sa faci ce vrei

| đσхïï a răspuns:

Miss Bimbo, Lady Popular site-uri Girl go Games, Dolz Mania, Games for girls.

| SelenaGomez914 a răspuns:

Pai sunt multe cel mai tare ourworld,stardoll,missbimbo,mabimbo,jocuri pentru fete, clopotel etc eu atatea stiu, nume ourworld al meu selena gomez914

| Andreea_4348 a răspuns:

Pai It girl se joaca pe facebook. daca te hotarasti sa te joci sa ma bagi la prieteni numele meu este Andreea Irenewinking:d

| Alexia_2884 a răspuns:

Ourworld

| flory03 a răspuns:

Lady popular

| siminutza a răspuns:

Lady popular, miss bimbo, stardoll, roiworld...

| elyna20 a răspuns:

Lady popular.

| boiangiu a răspuns:

Ce site-uri cu jocuri pentru fete?

| bitzasweety a răspuns:

Pai stardoll e pentru toti am si eu cont e super doar ca la un moment dat nu-ti mai da bani!