| darielle a întrebat:

Ce site-uri cu jocuri pentru fete stiti in care ai o papusa, si poti sa castigi bani pentru a o imbraca, gen lume virtuala sau ceva asemanator! Imi spuneti va rog! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Catalina2000 a răspuns:

Eu joc miss bimbo happy nu stiu daca e chiar ce cauti tu dar sper sa iti placa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`=pai.ar fi stardoll, i-dressup, lady popular-dar numai daca iti faci contbig grin

| bianca_2073 a răspuns:

Sunt multe site-uri dintre care:lady popular sper sa iti placa