| anonim_4396 a întrebat:

Ce site-uri de jocuri in limba romana recomandati? Nu pentru downlodat, pentru articole din care sa vedem ce merita downloadat si cumparat. Mersi.

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu stiu site... dar un joc fain in romana este scrabble... Inveti cuvinte... formezi cuvinte... Poti incerca si integrame...

| yuli10 a răspuns:

Pe acest blog ai putea gasi ceea ce cauti. e si usor de navigat pentru ca jocurile sunt grupate pe categorii. http://games-database.blogspot.com/
ti-as recomanda revista "x-trem pc", se gaseste la chioscurile de ziare si este, cred (ca nu am mai cumparat-o de mult timp), inca ieftina (in jur de 10ron).
sper ca ti-am fost de ajutor.

| marian6 a răspuns:

Pai si eu zi ca am si eu metin2 si e in romana