| Alicecooper a întrebat:

Ce site-uri de modificat poze stiti? fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Http://www.kaz3.info/10-site-uri-de-modificat-poze-online.html

intra acolo si gasesc unele foarte fragute iti recoamnd si frame.toy(mie imi place foarte mult) cu el imi fac poze pentru desktop

8 răspunsuri:
| OneMoreGirl a răspuns:

Stiu eu cateva:
imikimi.com
pickjocke.com
fotoklassniki.ru
photophunia.com

P. S: daca vrei ceva mai bun descarca programa photoscape in calculator ca merita.

| Carynutza a răspuns:

Pai de ex www.taaz.com :p. sper ca ti-am fost de folos
funda pls:-*

| lulu_3036 a răspuns:

Www.piknik.com e un site foarte bun pentru modificat poze insa eu raman la Sfantul PhotoShop :)) :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu cel mai tare site...estiproastadacapuiintrebareaastaptcaoricinestiemacarunsite.deciestivarza