| AMDRACI a întrebat:

Ce siteuri mai stiti cu jocuri virtuale? ca pandanda sau aidraci sau zoomumba

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu, freejack, second life, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, habbo hotel, farmerama, zoomumba, mai sunt f multe pe facebook, etc. plz funditabig grin

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Toate jocurile sunt virtuale happy

| ღAnonimღ a răspuns:

Ms pentru fundita:*

| ღAnonimღ a răspuns:

Ms pentru fundita:*

| ღAnonimღ a răspuns:

Kaneva(cel mai tare jocc), imvu,4 story,zwinky,panfu, club cooee,wooz world freejack, super secret, second life,ubi world, pandanda, clubpenguin, stardoll, lady popular, habbo hotel, farmerama, zoomumba,miss bimbo, weeworld, our world, perfect world international,fantage, aidraci, SIMS(1, 2 si 3)mai sunt f multe pe facebook, etc. plz funditza

| Anca_4296 a răspuns:

Incearca boombang.tv big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu farmerama