| anonim_4396 a întrebat:

Ce slogan s-ar potrivi la o firma de acadele?thinking
Idei?hee hee

Răspuns Câştigător
| Dianna a răspuns:

Intri om iesi acadea!laughing)

24 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Indulceste-ti ziua cu (numele firmei).

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Lingi....castigi laughing
Acadele 1+1 gratis laughing

| SweetCandy a răspuns:

Incet..incet...linge-ma pana ma topescbig grinlaughing

kratos
| kratos a răspuns:

Viata cand o lingi poate sa fie mai dulce laughing

| Barajag a răspuns:

Suge-ma, linge-ma, numai in gura sa ma ailaughing

| Barajag a răspuns:

@psihoyounger:... mie mi-au dat lacrimile, de ce a putut sa-mi iasa...slogan a vrut, slogan i-am datrolling on the floor

| hugo a răspuns:

Linge'ma, suge'ma, sparge'ma si savureaza'ma, simte'ma si atinge'ma love struck ...acadeaua(numele acadelei)

| astertix09 a răspuns:

Pai voi va adresati numai adultilor cu acadelele astea, si atunci firma ar trebui sa produca ceva tematic pentru adulti, acadele sub forma organelor genitale. dar cu toate astea sa nu uitam ca acadelele sunt o placere pentru copii, care fac ei cum fac si te scapa de bani in orice alimentara. Acadelele iti fac viata mai dulce!

| www a răspuns:

O sugi odata, o sugi toata viata.
Sugi-o si nu vei regreta.

| Crisu_8081 a răspuns:

Slogan pentru o firma de acadele emo: When life sucks, enjoy a lollipop!

| Psihoyounger a răspuns:

@ursulika, am cazut de pe scaunlaughing

Psihoyounger

| Dragosgan a răspuns:

Acadeaua noastra e mai buna ca nevasta voastra!

| Raul a răspuns:

(numele firmei) iti face viata mai dulce, asta daca nu esti EMOlaughing)))

| ATB a răspuns:

O sugi pana iti umple gura de placere, inghiti si mai cumperi una!

| teodorus a răspuns:

Vrei sa inveti sa sugi bine? Sugi de la noi!

| florin_7547 a răspuns:

De sugi una, mai vrei una!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumperi de la noi sugiuk si o sa-ti mearga giugiuk laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@kratos cand il citesti te gandesti la altceva laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești fată și n-ai idei despre supt și lins? Aoleu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa (ne) sugeti bine! Hă, hă, hă...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lick my lollipop... with sugar sugar in my top laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ce ai nevoie de slogan? sa-l treci pe ambalaj? sa faci un site internet pentru publicitate? sau pentru publicitate la radio? sau pe firma de deasupra intrarii in firma?! de fapt e o fabrica de acadele? un magazin unde se vand doar acadele? sau este o a treia varianta? firma ta e de publicitate care vrea sa creeze sloganul? e important: pentru ce vrei sa fie SLOGANUL!?

| Mazal a răspuns:

Acadelele la noi sunt mai dulci ca voilaughinglaughing

| smy a răspuns:

Vrei o acadea? Noi iti dam doua. Daca le lingi nu te mai saturi de ele!