| Riot181 a întrebat:

Ce smecherii, trucuri simple stiti? De exemplu cea cu telefonul bagat in sticla. Asta o stiu. Dau funda + vot

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spune-o si noua pe cea cu telefonul.

| Riot181 explică (pentru darrio2007):

Zic ca stiu sa o fac doar cu sticla de plastic. Nu cu sticla de sticla. Smecherie majoritatea o stiu. Faci o taietura la sticla cam de marimea telefonului. Cel mai bine cu cateru.

| darrio2007 a răspuns (pentru Riot181):

Credeam ca o stii pe aia a lui Dynamo.Chiar daca ai sticla taiata iti trebuie mult antrenament sa o bagi fara sa isi dea seama cei din jur.

| genTlemeNNN a răspuns:

Intra pe dli.ro sau pe youtube scrie trucuri DLI si iti explica acolo toate smecheriile

| alyeualy a răspuns:

Ii spui cuiva sa aleaga un nrde la unu la zece dupa care sa-l dubleze.Ii zici sa adauge un nr (ai grija ca acel nr adunat sa fie par)apoi sa impart rezultatul la 2 si sa scada nr ales.Rezultatul va fi nr pe care l-a adunt imprtit la 2.

| adelinproblema a răspuns:

Astai ID meu baga-ma la prieteni si te voi ajuta:
adelin_badboy69