| Andre a întrebat:

Ce stare de spirit aveti?

Răspuns Câştigător
| Skylar a răspuns:

Ma simt un geniu nu stiu de ce.Si de aceea am sa ii raspund lui ellsa:
Da, proceedezi foarte bine descarcadu-ti gandurile...Este clar ca ai patit ceva rau, si se vede ca esti foarte sincera.
Sorry trebuia sa zic asta laughing(am mancat prea mult zahar)

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Foarte buna, desi ma doare capu

| ZEU93 a răspuns:

Eu ma simt fericit implinit big grin

| Bogdanux a răspuns:

In momentul asta nu am o stare anume, ci mai degraba o fuziune intre stres, tristete, dureri de cap, oboseala.
Cred ca o sa desenez ceva... poate asa ma descarc...

| emy a răspuns:

Nici rea, nici buna.

| LoOvE a răspuns:

Foarte multa plictisealaaaaaaaaaaaaa

| KaRa23S a răspuns:

In general... nu stiu :d

| ELLSSA a răspuns:

In momentul de fata am mai multe stari de spirit(sunt trista, furioasa, agitata s.a.m.d.).
De fel am o fire bucuroasa si naturala.
Dar ai pus intrebarea cand eu acum sunt un pic altfel...

| Nesquik_8060 a răspuns:

Nasoala...