| N0 nAmE a întrebat:

Ce statusuri faine pentru hi5, mess stiti? nu vreau de dragoste!
sau versuri din astea smecherelaughingstiti voi... funda:X

3 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Versuri smechere!
straight face

Poti fii mai pitzipoanca de atat?

| crazygirlyo a răspuns:

Zambetul celui care sufera este mai dureros decat lacrimile celui care plange...:]

Citeşte încet ce-a scris iubirea mută, cu harul ei, prin ochi, ea stă şi ascultă.

Iti privesc ochii sunt ca doua scene Unde se joca roluri diferite Parca din piesele shacasapeare-ne Aerul ciudat ce nu-l pot expira...

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.

Sper sa iti placa.desi ai putea mai bine sa pui ce simti pentru asta sunt facute statusurile nu doar sa pui niste citate versuri. sau chestii din astea!

| dot a răspuns:

I'm running in circles