| andruta_3943 a întrebat:

Ce statusuri noi mai stiti si voi?hee hee

5 răspunsuri:
| DeniiMeow a răspuns:

~Gândurile mi-au luat forma buzelor, iar primul gând ţuguiat s-a spânzurat de tăcerea pielii tale.

~Ea ce miros are pentru tine?

Ma tratez cu tine. Prin tine. Pentru tine. Cata dependenta, nu? Ce-ai zice de niste in[sulina]dependenta? "La cate i-am facut, nimic n-o mai sperie." Dedicatie subliminala: "Eu Banderas si tu mandolina.

~Se simte violat de decorul jegos care-i mangaie viata.

~Fumeaza tigarea pana la filtru ca nu mai ai alt-adevar si iubeste-ma ca nu mai ai alta-minciuna.

O picatura de raze de buze de suflet de piele.Maine poate o sa plang.De fericire.

ca tu sa mi le rupi,ori inapoia.
ori sa ma distrugi, ori bucura

Atat de putin timp m-am uitat la tine, dar atat de multe mi-ai oferit. Asta e urma pe care o lasa obisnuinta dintre doi oameni.

Si foarte multe happy. Da'mi add : deeeeeeenii@yahoo.com

| carry99 a răspuns:

Uite cateva:

Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE! "

Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimba un viitor care a fost deja… "

foaie verde de trifoi tu day buzz eu dau ignore

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea

Stam la rand? Sau toti deodata?

Secretul succesului este sinceritatea. Odata ce poti sa te prefaci, ai reusit.

Pe cine nu il lasi sa moara nu te lasa sa traiesti… "

Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur!

Cei care incearca sa isi inece necazurile in bautura uita un lucru: necazurile stiu sa inoate…

fundita? PLS

| Ssshadow a răspuns:

Mama prostilor e gravida toata viata laughing

| danielache a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit.