| diana_5715 a întrebat:

CE statusuri mai stiti? funda

2 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

All my life i`ve been good,but now, i`m thinking what the hell?
Dragostea adevarata este cea care se uita greu.
Nu va complicati vietile aiurea, ...simplitatea e cea care aduce succesul!
si cand vine vorba de iubire:X:X.baby spune'le ca ma ai pe mine.
sa fii iubit e bine dar sa si iubesti... tu nu stii sa iubesti, doar o spui dar nu si simti acelasi lucru...va veni ziua cand si tu vei spune "te iubesc" din suflet si nimeni nu te va credesadsadpr ca eu nu mai cred in tine
Nu mai sunt moticiclete
Nu mai vin baieti la fete
Iata moda s-a schimbat
Vine fata la baiat
COLO SUS IN CIMITIR STAU MORMINTELE IN SIR DACA FACI MISTO DE MINE FAC UN LOC SI PENTRU TINE
Doua bomboane stateau pe balustrada de la balcon...Una sare! De ce sare? RASPUNS:ca e de menta