| MariaAle10ani a întrebat:

Ce tari straine poti vizita la 11 ani?

Răspuns Câştigător
| Peaches a răspuns:

Orice tara. Doar sa ai ochii mintii deschisi, sa stii ce vrei sa vizitezi in acea tara, sa inveti cateva forme de salut si multumire in limba tarii pe care o vizitezi, sa intelegi o parte din cultura tarii respective. Sa ii apreciezi si partea istorica si partea moderna.

Sper ca asta te ajuta. Have fun!winking

~Roxetta

8 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Orice tara daca iti faci pasoport daca nu nici una

| dia98 a răspuns:

Orice tara, bineinteles iti trebuie pasaport si sa fii insotita!

| darrio2007 a răspuns:

Pe toate.Dar numai insotit de un adult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Libia, Siria, Coreea de Nord, Afganistan, Kosovo şi Cecenia.

| CiprianDoarEu a răspuns:

Orice tara porti vizita, ai nevoie de un pasaport si acordul parintilor eventual sa fi insotit(a).

| PedoBarbie a răspuns:

Orice ţară. Important să ai paşaport şi acordul tutorelui ori să mergi cu el. Călătorie plăcută!

| BiuL a răspuns:

Orice tara vrei, in afara de cele pentru care e nevoie de viza, de exemplu usa

| ElenaRomann a răspuns:

In toate tarile da sa iti faci pasaport..mai greu e in SUA..nu stiu daca iti da viza