| YumiSukinanda a întrebat:

Ce trebuie sa fac in second life ca sa am bani? FUNDA URGENT!

6 răspunsuri:
| lucian007 a răspuns:

Poti face camping, sunt locuri care iti dau bani daca stai acolo pentru un anumit timp...parca era si in Bucuresti un loc din asta da era prost platit.Sau inveti sa faci chestii si le vinzi

| YumiSukinanda explică (pentru lucian007):

In second life nu in realitate second life e un joc.

| lucian007 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

straight facestraight face STIUrolling on the floor))) ma refer la bucurestiul din second lifelaughingu chiar crezi ca in realitate iti da cineva bani daca stai ca prostu pe o banca sau cv? si sa stii ca poti crea si obiecte...cauta tutoriale p youtube oh go on

| YumiSukinanda explică (pentru lucian007):

Cum ajung in Bucuresti in second life?

| lucian007 a răspuns (pentru YumiSukinanda):

Http://auratatu.wordpress.com/2008/03/21/ce-mai-fac-romanii-in-second-life/
vezi ca in dreapta e un buton cu teleport direcct in Virtual Buchares

| YumiSukinanda explică (pentru lucian007):

Nu merge! im iarat o sageata si trebuie sa merg dupa ea si e apa si nu pot! si sa ma teleportez direct nu merge!