| georgiiiy a întrebat:

Ce trebuie sa faci pe travian?
astept rasp urgent

funda mareeerolling on the floor

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Să construieşti clădiri şi să faci soldaţi, să ataci. Vezi că jocul are şi informaţii plus cred că găseşti atâtea forumuri în care ţi se explică. Jocul are şi tutorial, o să te ajute. Baftă!

| Petronela a răspuns:

Sa construiesti triburi, cladiri etc

| danielb a răspuns:

Trebuie sa construiesti tot felul de cladiri
sa-ti faci propria armata este si un joc care se joaca intr-un timp real
este plictisitor deoarece dureaza mult

| scumpika201093 a răspuns:

Sa construiesti ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa iti construiesti lanurile de grau si campurile de resurse. Daca esti barbar, construieste imediat cazarma (iti trebuie primarie lvl 3, adunare lvl 1), daca esti dac faci temnita si daca esti roman dezvolti cate un camp de resurse si o cladire.Pentru ceva mai avansat, intra pe forumuri.In general trebuie sa faci soldati.