| laurentiuDLV a întrebat:

Cum faci muschi fara sala astept rasp

Răspuns Câştigător
| rukimika a răspuns:

Paralele si cite minim 3-4 ore acasa ex pe youtube le gasesti

3 răspunsuri:
| vlatz a răspuns:

Fa-ti singur un program de exercitii fizice acasa... (flotari,abdomene, genoflexiuni, etc) sau daca stai la casa pune mana pe un harlet si sapa gradinile la toti veciniihappy

| MMFlorin a răspuns:

Depinde ce muschi vrei sa lucrezi,pentru triceps, umeri si piept te pot ajuta flotarile, pentru abdomen abdomenele, pentru biceps tractiunile iar pentru gambe genoflexiunilebig grin