| iuandfto a întrebat:

Ce v-ar placea sa vedeti pe un blog? Fundita.

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Nu stiu ce mi-ar placea sa vad pe un blog thinking
Sunt multe persoane care dau link cu blogul lor aici pe TPU,iar cand ma uit ma ia cu durere de cap:numai bloguri de Selena Gomez,Miley Cyrus,Justin Biberon,Demi Lovato si restul gloatei.
Sunt bloguri cica despre ''muzica adevarata''.Dar sunt doar niste rahaturi comerciale care sunt pe la TV.
Ar fi frumos un blog despre arta sau despre muzica de calitate, sau despre orice altceva care nu include magarii adolescentine.
Toata lumea s-a saturat sa vada aceleasi bloguri, deci ia mai terminati.

| lunarwolf a răspuns:

Poze artistice,povesti care sa te lase masca si sentimente adevarate,puternice si profunde, dar exprimate printr-un limbaj specific artistilor. happy Sa-mi dai si mie link-ul de la blog, daca te-ai hotarat sa scrii ce ti-am propus eu.happy

| FucktheSystem a răspuns:

Litere.

| karlikuicsddd a răspuns:

Sincer, povesti de dragostebig grin

| PatryRox a răspuns:

Lucruri neobisnuite :d care nu sunt pe alte bloguri. ceva duferit de ceilalti big grin bftwinking