| whitelore00 a întrebat:

Ce v-ati propus pentru 2023?
Ce schimbări doriti să faceți?

9 răspunsuri:
| Anonimus24061 a răspuns:

Vreau sa nu mai fiu atat de bun cu persoanele care nu îmi merita prietenia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna.
fac schimbari cand e nevoie

| Lioana a răspuns:

Avea cineva o vorba: "Orice schimbare e spre mai rau."
Nu l-am crezut atunci, dar s-a dovedit a fi asa in majoritatea cazurilor.

| PandaaPanda a răspuns:

Pana la sfarsitul lunii vreau sa imi cumpar masina..in februarie imi pun aparat dentar.din martie pana in vara sper sa adopt un stil de viata sanatos, iar din toamna sa strang din nou bani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi imbunatatesc postura

Sa invat cat mai bine engleza

Sa invat putina suedeza

Sa citesc mai mult
Etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pnetru viitor mi-am propus cearcane si burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa îmi imbunatatesc skill-urile artistice (pictura) și (grafica) cat si (desen).

Sa învat arta tarotului.

Sa învăț sa gătesc mai bine.

Sa fiu mai organizata din punct de vedere psihic/mental, fiindcă sunt o persoana emotiva.

Sa fiu mai curajoasa in ceea ce priveste comunicarea cu alte persoane fiindcă imaginatie și subiecte de discuție am sa exprim prin cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sa calatoresc spre noi orizonturi, sa vad putin lumea, sa vad locuri noi si sa intalnesc oameni noi, sa gasesc persoane cu care pot sa discut deschis subiecte multiple & controversate, sa traiesc experiente noi & placute, sa ma distrez mai mult si sa nu mai tin cont de parerile celorlati cu privire la propria-mi viata & destin!
Pe scurt!

https://youtu.be/PZYSiWHW8V0

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Pai as vrea sa traiesc viata mai din plin si sa ma apuc de Youtube sau ceva de genul