| ERIS a întrebat:

Ce va doriti de la 2012?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Imi doresc mantuirea celor dragi mie,pe care ii port pe brate de rugaciune, sanatate, pace si sa ma pun mai mult la dispozitia lui Dumnezeu.

| ProjectJackpot a răspuns (pentru EmaS):

Nu crezi ca exagerezi un pic? Nu este necesar sa vorbesti de Dumnezeu din 2 in 2 minute. Sa te pui la dispozitia lui Dumnezeu? Nu cumva esti asa credincioasa pentru a beneficia de o viata minunta in rai, sau o faci asa dezinteresata?

| EmaS a răspuns (pentru ProjectJackpot):

Atunci cand iubesti pe cineva nu poti sa nu vorbesti despre aceea persoana, sa nu te gandesti la ea, sa faci altceva decat voia ei!

| ProjectJackpot a răspuns (pentru EmaS):

Cum ai descoperit aceasta iubire?

| EmaS a răspuns (pentru ProjectJackpot):

Prin jertfa Fiului Sau,Isus.
Ce-i drept, nu eu L-am cautat, ci El mi-a iesit in cale.

| ProjectJackpot a răspuns (pentru EmaS):

In ce fel ti-a iesit in cale?

13 răspunsuri:
| ktalin2k a răspuns:

Sa vina 2013 sau sfarsitu lumi

| EmaS a răspuns (pentru ktalin2k):

Dar tu, esti pregatita?

| ktalin2k a răspuns (pentru EmaS):

Pregatit* cas baiat big grin

si pentru ce sa fiu? sfarsitu lumi sau 2013?

| EmaS a răspuns (pentru ktalin2k):

Unde iti vei petrece vesnicia? Ai pace cu Dumnezeu, ai primit iertarea Lui?

| Jameson a răspuns:

Sa am liniste sufleteasca si sa ma pot schimba sa fiu mai cuminte mai bun.

| britney4kevin a răspuns:

Imi doresc multa sanatate ca sa le dau si celorlalti cand au nevoie de ea. ca pe celelalte le fac singura. dar tu ce iti doresti ERIS?:X

funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate si un loc de munca.La multi ani.

| DanaHincu a răspuns:

In primul rand sanatate, ca-i mai buna decat toate si apoi implinirile persoanale si toot asa