| SuntProst a întrebat:

Ce va place sa faceti in timpul liber (sa ma joc la calculator) voua? fundita

Răspuns Câştigător
| George2000_6958 a răspuns:

Salut.Si eu avaem aceeasi intrebare pana cand:
M-am apucat de baschet.
M-am apucat sa joc counter strike jail break.
M-am pus pe invatat.
M-am dus sa o vizitez pe bunica mea.
Am pus-o pe maicamea sa faca salam de biscuiti.
M-am dus sa imi iau ceva de la chiosc.
Am intrat pe TPU.
Miam facut cont pe hi5 (daca vrei comuri, da si tu comuri) a si imi poti da si mie si putem fi prieteni.
http://jh0nnyy.hi5.com
M-am apucat sa joc Barn Budy.
Am iesit afara.
Am vizitat prieteni/vecini.
Am intrat pe maidmarian si am jucat sherwood.
Am downloadat:L4D1, GTA San Andreas, Gta vice city, assasin creed m-am apucat de club penguin si de metin 2 sau daca nu-ti place joaca privat empire sau dinamik, 4story, imvu si sunt multe chesti de facut chiar si sporturi :baschet football, ia istoria cu tine acasa sau geografia sau ce vrei.
PS:Daca chestia cu invatatul nu tea tentat sa stii ca nici pe mine :)).
Gaseste porecle amuzante de obicei eu am poreclit sau am fost poreclit:
Nucă-am fost Goz-vecinu Gheizo-uni prieteni bosgor-alti prieteni :) :P etc...
Te poti uita pe youtube la wekeend studentesc si la ilariant te pisi pe tine de ras mai ales la wekeend studentesc sunt 8 episoade si scot odata la 3 luni parca iar astia ilariant scot odata pe saptamana sau cum au ei timp.
Sper ca te-am ajutat si inca ceva :) a mai trecut ceva timp pana ai citit ce am scris eu aici;) :P.
A si daca vrei sa ști dc m-au poreclit aia nucă uitate la episodu 7 din wekeend studentesc cand zice :dar avem totul pregatit mere biscuiti... :))
Sper ca te-am ajutat cu ceva si ca imi vei da fundita dupa ce m-am chinuit sa scriu atat sau macar 10 comuri la hi5 bafta :P ceau.

8 răspunsuri:
| jonny_2743 a răspuns:

Pai depinde eu in timp de vara prefer sa ies la fotbal, iar iarna prefer sa merg la sky

| DennyxD a răspuns:

Pai.imi place sa stau la calclove struck sa ies cu bicicleta cand e frum afara, sa ma plimb, sa merg la cofetarielove struck sa fac poze, sa editez poze, sa vb la telefon, sa ma uit la filme(preferabil comediilaughing ) .aa.si am uitat.sa radlove struck laughing

funda?>:d

| Irw a răspuns:

Si mie la fel love struck
in timpul liber numai la calculator as sta! big grin
Pa, pa! happy

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Sa ma joc la calculator, sa citesc, sa ma uit la tv, sa cant si sa dansez! fundita?

| pickles a răspuns:

Sa ma joc la calculator sa ma uit la tv sa desenez si sa dansez

| roxanneX a răspuns:

Pai sunt foarte multe lucruri care imi plac dar cel mai important e sa profit de fiecare clipa pentru ca de obicei timpul liber din pacate e foarte scurt.De exemplu sa ma joc la pc, sa ma plimb cu prietenii, sa ma uit la televizor, sa citesc carti horror, integramele sa le fac.Cam astea sunt. fundita?

| morethaninmyheadd a răspuns:

Sa joc baschet,
sa ies cu prietenii si sa ne amuzam,
sa plec in excursii/tabere,
sa caut muzicahappy
si cred ca ar mai fi... cert e ca in timpul liber nu imi place sa stau mai mult de cateva ore [~2] singura

| daya11 a răspuns:

Mie imi place sa ies afara deorece acolo se afla si prietenii mei care de abia asteapta sa ies si eu din casa pentru a incepe joaca.Jocurile in aer liber sunt minunate.Cand ies afara este minunat deoarece dupa atata timp de invatat si de stat in casa vine si weekendul si iesim afara.Deaceea imi place foarte mult sa ies afara si sper sa te fac sa iti placa sa iesi si tu pe afara sa nu stai doar inchis in casa jucandu-te la calculator... fundita? Daca te-am suparat cu ceva imi pare rau dar asta e parerea mea. fundita?