| AndreYutzUU a întrebat:

Ce varsta sa aiba catelul pentru a incepe dresajul?

Răspuns Câştigător
| AnonymuxX a răspuns:

De la cateva saptamani cand vede bine si cand se misca mai bine adica in rest poti sa incepi oricand dar nu in prima saptamana... fundita?

3 răspunsuri:
| MicheilaMicheluzta a răspuns:

Trebuie dresat de mic daca vrei sa te asculte. incepe cu ceva usor si apoi cu greutati.dar daca nu-i iese de prima data nu te lasa.

| criss14criss a răspuns:

2 luni

| Rotaru_Ghenadie_1975 a răspuns:

În dresaj nu există o vîrstă de limită. Orice cîine poate învăța lucruri noi la orice vîrstă pănă bătrîneția nu-i va teteriora capacitățile de a lucra. Principalul e să găsești metoda potrivită de al învăța.