| anonim_4396 a întrebat:

Ce vedeta va place?
P. s: fara stupidisme cu selena gomez, miley cirus, hannah montana, nini, sau justin biberon!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,
Pai in primul rand, imi plac melodiile acestor vedete:
1. PUYA
2.Guess Who
De asemenea, ascultam cand eram mica melodia celor de la O-Zone cu dragostea din teihee hee.
Ascultam si melodii de Simplu feat Alex sau Simplu - Mr Originality. Ascultam si de Jennifer Lopez feat Pitbull.
Imi placeau si melodiile lui Smiley. Si Jessie J.
Mie imi plac unele melodii de pe U Tv.
Dar cred ca toate piesele lu` Biberon ar trebui sterse.
E cea mai a.foana vedeta. Daca se poate numi vedeta.
Cam atat.
Pa, pa.
*Seaman/Seman x( cam mult cu Legiuitoareahee hee

16 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

Mie imi place de Adrian Tutu, Starchild si Liviu Varciudevillaughing

| Alexoutza a răspuns:

Pai mie imi place mult Madalina Manole si...cam atatbig grin

| NothingImportant200 a răspuns:

Mandy Moore, Shane West, Jennifer Love Hewit, Britney Spears, Maite Perroni, William Levy, Ashley Benson, Shay Mitchell, Troian Bellisario, Lucy Hale, Keegan Alen, Tyler Blackburn... Si pot sa mai continui lista cu muuuuuulti altii happy

| Parisblue a răspuns:

Hayley Williams sau Ellie Gouldingbig grin

| AndreeaAnd a răspuns:

Rihanna, Beyonce, Lea Michele

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Mie imi plac Avril Lavigne, Rihanna, Katy Perry, Shakira si baietii de la Allstar Weekend (Zachlove strucklove struck, Cameronlove struck, Nathan si Michael)

| LoveToHate a răspuns:

Hayden christensen e preferatul meu:X

| anotimp2 a răspuns:

Helena Paparizou; Beyoncé; Shakira

| BallerVD a răspuns:

Johnny Depp

| WhiteWalker a răspuns:

Kit Harington, Bear Grylls, Sean Bean, Adam Sandler, Angus Young

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Alexandrutza aia-i moarta...

| Vanity a răspuns:

O ador pe Adriana Lima, un model din Brazilia ( parca). Imi place tare mult cum arata! Imi mai place, de asemenea, si Kim Kardashian, P! ink siii cam atat. Tie ce vedeta iti place?

| biutzaGiRl a răspuns:

Mariah carey, beyonce, rihanna, katy perry

| Kaoru a răspuns:

Eu am obsesii pentru membrii din anumite trupe. Max Green si Craig Mabbitt

| Emanuella_8357 a răspuns:

Megan Fox. am o oarecare obsesie pentru ea. happy

| FlorinAdrian a răspuns:

Bear Grylls (tehnici esentiale de supravietuire ), Zack si Cody,
P.S: nini e cea mai spupida telenovele de pe disney channel ma dispera si muzica si moaca ei