cristacheceliute
| cristacheceliute a întrebat:

Cine va place mai mult: Miley Cirus sau Hannah Montana? De ce? Dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| criss:) a răspuns:

Sincer? nici una...nu vreau sa supar fanii dar nu e genul meuhappytie?

24 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Sunt una si aceesi persoana! Miley e o vedeta iar Hannah e un personaj jucat de Miley( sunt frumoase desenele) si melodia cu care incep ele! eu nu ma prea uit, mai mult soramea de 12 ani!

| Flav a răspuns:

Intrebarea asta va sparge topul la populare.

| Razvan a răspuns:

M-am gandit daca sa raspund sau nu pentru ca o sa se lase cu o ploaie de voturi stupide mai ceva ca la raspunsurile de la manelelaughing
Nu-mi place Miley.Deloc.Fata asta nu e altceva decat un produs esuat al Disneyland.Inca nu a apucat sa turbeze complet ca LiLo dar nicio problema mai are timp.Viata ei se imparte in doua perioade:cand se pupa cu unu bun pe dupa colturi si cand face muzica.Imposibil sa le faca pe amandoua. Ta-su a fost un mare cantaret de muzica country.Tot respectul, insa isi cam exploteaza pustoaica si nu stie sa ii puna limitewinking

| cretzufinish a răspuns:

Miley Montana laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

@flav cred ca ai dreptate rolling on the floor

cristacheceliute
| cristacheceliute explică:

Nu, nu stiam, nici nu mi-e prea clar cum arata si abia am aflat ca sunt una si aceeasi laughing Cand intrebau toti pe aici de ID lor de mess am fost curios dar am vazut doar o adolescenta banala ingropata in farduri, daca o vad pe strada n-o recunosc. Fundita e pe drum devil N-am facut planul la raspunsuri.

| Floreenofficial a răspuns:

Miley
dar si hannah
hannah insa e cam pe terminate
miley a crescut happy tongue

| love44katyp a răspuns:

Nu vad nici o diferenta

| darkstar a răspuns:

Miley...Are melodii mai tari decat Hannah...

| LuS[z] a răspuns:

Nu prea sunt fana dar ce l putin o data intamplator am dat pe D.channellaughingsi am vazut cateva secvente si sincer o simpatizez mai mult pe Miley pentru ca e mai naturala prietenoasa si dezinvolta

| lifeistough a răspuns:

Sunt una si aceeasi persoana muahaha!

| rockaholic a răspuns:

Stii ce imi place mie mai mult?
metallicaaaaa \m/ laughing)))) xD :X:X devil

| sebweb a răspuns:

Hannah

| aisha01eu a răspuns:

Miley. Imi plac mai mult cantecele ei si culoarea parului.hee hee

| andreetgv a răspuns:

De ambele mai ales ca sunt una si aceeas persoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!:*:*
avand in vedere ca e una si aceeasi persoana ambele imi plac laughing
dar un pic mai mult de miley pentru ca este naturala, nu poarta peruca ...de fapt hannah montana exista doar la tv nu si in rfealitate
pe strada este miley cyrus (destiny hope cyrus)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raule ce esti! Nu stiai ca amandoua sunt adorabilebatting eyelashes?
Vreau fundita, vreau fudnita crying(

| Black_Cherry a răspuns:

Cel mai mult miley cyrus pentru ca hannah montana e un serial desi imi place cum arata.
miley cyrus are melodii mai tari

| Ramina a răspuns:

Sunt aceiasi persoana. laughing dar imi place mai mult ca Miley Cirus pentru ca are melodii mai frumoase. :X ca Hannah Montana. melodiile sunt mai copilaresti. nu stiu nu prea imi plac melodiile alea laughing miley cyrus imi place si ca actritza si ca, cantareata happy

Răspuns utilizator avertizat
| antonia12 a răspuns:

Si Miley si Hannah.
Miley pentru ca are un stil aparte.
Hannah pentru ca are un repertoriu foarte interesant.

| TzrM a răspuns:

Nu imi plac, eu cred ca miley a vrut sa faca un reality show pentru. adolescenti si tot picii o iubesc, dar totusi o urmaresc si eubig grinbig grin

| mirunette a răspuns:

Miley cirus imi place mai mult pentru ca este frumoasa arata cam ca vara mea are o voce superba si de hannah imi place putin doar hainele si inca ceva hannah nu exista este doar un personaj este miley cu o peruca atata ea nu exista sau asa cred