| alexa_4912 a întrebat:

Care solista va place cel mai mult?
Miley Cyrus-Hannah Montana
Demi Lovato
Selena Gomez

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Toate au farmecul lor aparte, nu poti alege tongue

38 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Demi. E frumoasa, modesta si suportabila.
O urasc pe Miley Cyrus, si de Selena Gomez n-am auzit....am vazut doar cateva poze si e urata ca dracul. happy

| Guitarlove a răspuns:

Toate au ceva special! Si nu le faceti c****! Daca le place sa cante, bravo lor ca au curajul sa faca asta si sa`si indeplineasca visul! Desigur, apar si fitele, dar daca ar fi sa aleg intre cele 3 MILEY CYRUS este preferata mea! Nu se compara cu celelalte!winking

| ingeras14 a răspuns:

Ce tot aveti cu astea? angrySincer cam nici una. Da o aleg pe Selena pentru ca ii draguta.

| JackieSue a răspuns:

Nu iar! Aveti ceva cu astea 3...nu imi place niciuna, dar daca as fi obligata sa aleg as alege-o pe Demi

| roksyk a răspuns:

Imi place Demi Lovato. Este frumoasa, talentata, si recunoste ca are si defecte.
Miley este mai... stii cum e, cand esti teen-qeen si esti cea mai bogata adolescenta din lume mai ai si fumuri uneori... Dar eu sunt pro-Miley. happy
Cat despre Selena... N-am vazut nimic despre ea la televizor.

| anonim_4603 a răspuns:

Miley Cyrus

| maryana5 a răspuns:

Miley love strucklove strucklove struck

| ICanLoveYou a răspuns:

Miley Cyrus imi place foarte mult cum canta dar imi place si Selena si Demi.

| dana39668 a răspuns:

Miley cyrus

| dana39668 a răspuns:

Sa sti ca imi place mai mult Miley Cyrus.

| dana39668 a răspuns:

Miley Cyrus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Îmi plac toate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fana .cateodata le urasc cand le vad in reviste. dar imi place stilul vestimentar al lui miley.atat.in rest e o uratenie...nemaipomenita...place vocea lui demi.si chipul lui selena. e frum.atat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie'mi place de toate 3.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus-Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love miley

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminati cu pitipoancele astea! M-am saturat de ele si toate "vedetele-copii"! cautati si voi muzica normala! cati dintre voi astia innebuniti dupa astia ati ascultat vreo melodie de la ac/dc, metallica, nirvana etc? astia raman in istorie. astea peste cativa ani o sa fie uitate. asa ca nu mai pierdeti timpul cu muzica de c****!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus-Hannah Montana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac toate, da miley cyrus-hannah montana sunt vedetele mele preferate!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi si selena numi plac deloc imi place miley chiar daca are fite dar are o voce incredibila!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus-Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus-Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana si selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord ca abba icdc metelica vor ramane in istorie dar decat sa asculti tampenile alea de manele mai bine le asculti pe ele si daca nu-ti plac nu trebuie sa le faci c***** mie imi place cum canta toate oricine care are voce se poate lansa in muzica toate sunt dragute frumoase si talentate daca nu ne place stilul lor nu inseamna ca altora nu le place de exemplu mie nu-mi place metalica dar asta nu inseamna ca altora nu are voie sa le placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SELENA toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da miley e frumoasa dar in rest nu are nimic special iar demi cu selena sunt cam pe aceias treapta
Mie imi place mai mult de selena...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar Selena Gomez!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus-Hannah Montana este cea mai buna, dar si Demi Lovato si Selena Gomez sunt bune.