| Dorinel a întrebat:

Ce ziceti e vreme sa merg la strand de la 9:00 9:30? mentionez ca stau in Bucuresti

Răspuns Câştigător
| Gabystelistu95 a răspuns:

Bineinteles, e vreme pentru asta, si eu stau in Bucurestiwinking

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da.Este vremea frumoasa happyDeci du-te si distreazate big grin

| Dorinel explică:

Am intrebat deoarece cand m-am trezit de dimineata pe la 7 mam speriat ca era putin frig...

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Da, din cate am vazut pe net o sa fie o zi misto...eu cand am fost in Buc. am fost la WaterPark. e super marfa acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lainga ce strand stai?

| Andeea_6354 a răspuns:

Da Este ff Bn poti prinde si locurihappy!