| katalin19 a întrebat:

Ceau.happy as avea si eu o intrebare este vreun program in care poti sa iti creezi propriul counter-strike? va rog dati-mi un link de unde l-as putea downalda mersi mult...

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Salut, nu ai nevoie de un program poti downloada un cs normal si il poti modifica cu skinn-uri, modele, sunete de pe fpsbanana.com

2 răspunsuri:
| bsorynovidiu a răspuns:

Nu exista. Jocul pe care il joci tu e facut de o echipa intreaga de programatori. Nu poti sa faci singur un joc propriu-zis.

| sKiLL_9369 a răspuns:

Frate baga id meu siti pot spune cum sa faci cs tau si cum sa downloadezi skill_dany

Astept Funda!