| MichaelJJackson a întrebat:

Cei de la net vad pe ce pagini intram noi?

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Nu.
Cel putin asa scrie in acte - Ma refer la Romtelecom.
Nu cred ca ei nu au ce face decat sa verifice chestiile astea!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca da, cei care administreaza serverele unde sunt postate respectivele pagini.

| Cretaker a răspuns:

Da, se uita.
Am intrat pe pornache si m-am trezit cu FBI la usa.

| mihaibrasov a răspuns:

Evident ca da. Timp de 6 luni tot traficul tau e inregistrat.

| Blue_2910 a răspuns:

Daca vor pot sa vada, dar nu sta nimeni sa urmareasca ce face fiecare client.

| Blue_2910 a răspuns:

Nu numai cei de la net pot sa vada pe ce pagini intri. Daca folosesti wireless exista programe cu care se poate vedea tot ce faci pe internet. Iar daca lucrezi la o firma in care folosesti date importante pe internet sunt si mai mari sansele sa fi urmarit, chiar exista firme care se ocupa cu asa ceva.

| victo a răspuns:

Daca nu utilizezi HTML Protector sau ceva in genu. atunci da ei vad traficul tau de date catre diferitele site-uri pe care le vizitezi

| ghjs a răspuns:

Nu. Se numeste confidentialitate, si nici nu cred ca ar putea sa vada. Tot ce accesezi tu din pc tau ramane stocat in claclatorul tau.

Tu ai intrebat ceva in genul? Prezentatoarea de la stiri vede ce faci tu in casa?

| warfare a răspuns:

Hackerii mai profesionisti, da pot, si CRED ca si altii