| Ancuta7878 a întrebat:

Ceva status genul : tu ai ales sa plleci, asa ca nu imi spune cu ma iubesti! ceva de nepasare, indiferenta. cele mai multe fundita :-x multumesc kiss

2 răspunsuri:
| Alexyrs a răspuns:

Pot fii eu ingerasul tau.Daca el te-a parasit lasa statusurile si fa-l gelos cu minelaughing). Scuze dar nu suport chestiile astia deoarece m-am amagit o data dintr-o chestie din asta. Sper ca nu te-a suparat raspunsul meuwinking

| AlleAle_5975 a răspuns:

1.Ai plecat, dar nu-mi pasa, caci eu sunt singura persoana de care ma intereseaza in aceste momente;
2.Nu mai conteaza ce a fost, nu mai conteaza cine esti. Viata merge inainte!;
3.Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare;
4.Tu ca mine nu gasesti. Eu ca tine nu mai caut;
5.M-ai avut. M-ai pierdut. Acum ma vrei. Nu se mai poate. Oricare va fi EA.Nu va purta amprenta mea:X;
6.Nu uita si adu-ti aminte...cand in telefonul` ala blestemat ti-am zis ultimele cuvinte...;
7.Iar el mereu va spune:tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!;
8.Nu-mi pasa de nimic, sunt fericit;
9.Ce zici de : TE URASC!;
10.Nu plange ca pleaca ci bucura-te ca ai scapat;
Sper ca ti-am fost de folos si te rogg imi dai fundita?:X