| Kat123456 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa mai fac nu imi merg jocurile de pe hi5 de 2 zile dau sa ma joc imi apare jocul se incarca si numa asa dau click si apare hi5 si cu un omulet care alearga si mai departe nu mai merge... Va rog ziceti-mi daca stiti cum sa il fac sa mearga dau FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| kosmii a răspuns:

Da click pe imaginea aia in care scrie barn baddy.mie asa mi-a intrat ii in dreptul propozitiei "jocul tau se incarca".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie happy probabil e o problema da la ei nu te ingrijora.si prietenii mei s-au plans ca nu le merg jocurile. fundita?

| andreea_7750 a răspuns:

De ce nu te joci pe al ceva