| JusTyourLoV3 a întrebat:

Cine a fost sau este la bilingv engleza filologie zinca golescu pitesti? ma intereseaza si pe me ke materii se fac si pe care se pune accent. funda

Răspuns Câştigător
| andy123 a răspuns:

Buna, eu sunt la profilul asta in zinca happy Se pune accent pe engleza, romana, istorie si geografie.Materiile studiate sunt cele care se regasesc si la profilele reale(dar difera numarul de ore) in afara de informatica( nu faci deloc, insa faci o materie asemanatoare numita TIC). In schimb vei face latina.(cei de la real nu fac) Asta pana in clasa a 11a cand va disparea atat matematica, cat si fizica, biologia si chimia.

1 răspuns:
| Ro?ette a răspuns:

Romana, Istorie, Engleza