| TheBestForYou a întrebat:

Cine a intrat in finala la Romanii au talent!

Răspuns Câştigător
| AlabalaAnonim a răspuns:

Www.romaniiautalent.ro... Sus deasupra clipurilor se vede o bara unde sunt 6 poze, aceia sunt finalistii

In finala sunt:
*Akikai
*Cristina Si Alina
*Narcis Iustin Ianau
*Tutu Adrian
*Familia Luca
*Trupa Ballance

19 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Adrian Țuțu, Cristina, și grupul Akikai.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Pana acum:
Akikai
Cristina si Alina
Narcis Iustin Nanau
Tutu Adrian
Familia Luca
Trupa Ballance

http://romaniiautalent.protv.ro/

| Loly a răspuns:

Cei trei castigatori de vineri seara sunt :
Locul 1 : Narcis Iustin Ianau
Locul 2 :Trupa Ballance
Iar cel de`al treilea finalist a fost ales de juriu intre sotii Luca si Catelusa Vanda. juriul i`a ales pe sotii Luca.

Finalistii de sambata seara au fost:
Locul 1:Tutu Adrian
Locul 2:Cristina & Alina
Iar cel de`al treilea finalist a fost ales de juriu dintre Grupul Akikai si Alin Imre... juriul a ales grupul Akikai!
Sper ca ti-am fost de folos! :*

| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Tutu Adrian, Fetele alea care cantau amandoua si aia care taiau caramizi pe capul celuilalt, care statea pe cuie laughing asa...si

| ѕოiℓε01 a răspuns:

In finala au intrat Adrian Tutu, Cristina Bondoc si Dinca Alina si Clubul sportiv Akikai.
Uite aici un link ca sa te convingi:
http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-2

iar din prima semifinala a u intrat : Narcis Iustin, Viorica si Emil Luca si trupa Ballance :

http://romaniiautalent.protv.ro/semifinale/semifinala-1

| Trăie a răspuns:

Tutu adrian (lil shean pe youtube big grin)

| DeniiiD a răspuns:

Tutu Adrian; x. Cele doua care canta in duet(una din ele a fost la MegaStar) si trupa aceea de kung-fu

| EllyFMS a răspuns:

Adi. Tutu, Aina si Cristina si Grupul Akikai

| Fantasy a răspuns:

In prima semifinala - Narcis Iustin Ianau, trupa Balance si Emil si Viorica Luca.in a doua semifinala - Adrian Tutu, Cristina si Alina si Akikai

| XIcEtEaX a răspuns:

Semifinala 1:
Ianau Narcis
Trupa Ballance
si Sotii Luca

Semifinala 2:
Adrian Tutu
Alina & Cristina
Grupul Akikai

Sh acum sa vedem urmtoarele semifinale

| erAss a răspuns:

Grupul akikai,Cristina si Alina,Narcis,Tutu Adrian, Familia Luca, Trupa Ballance

| Skumpkatine a răspuns:

Adrian Tutu, Cristina&Alina, Grupul Akikai! fundita?

| dolce_6727 a răspuns:

In prima finala a intrat: Narcis Iustin Ianau, trupa Balance si sotii Luca.
In a doua finala: Adrian Tutu, Alina si Cristina si grupul Akikai. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu, fetele alea 2 de cântau mișto și echipa aia de karate. Dar cel mai bine ca a intrat Adrian Tutu

| Alina140663 a răspuns:

Pai au intrat.trupa ballance sati luca si copilu ala in costum ciudat

| stefickutssa a răspuns:

Finalisti sunt:
Narcis Iustin Ianau
Familia Luca
Trupa Ballance
Tutu Adrian
Akikai(cei cu artele martiale)
Cristina si Alina
te rog FUndda!:X

| TYBY13 a răspuns:

Narcis, trupa balance si sotii luca

| deutza_5635 a răspuns:

Cei care au intrat pna acum sunt narcis iustin ianau, trupa ballance, sotii luca, tutu adrian, grupul akika si alina si cristina