| CoLoRsS a întrebat:

Cine a jucat jocul Shaiya? Parca am vazut ca Deanda.Cum este?

Răspuns Câştigător
| gabutzu a răspuns:

Este un joc belea... cam nasol ca faci bani greu si totul este scump dar...destul de tare ma joc de 2 ani big grin

| Danyel1997 a răspuns (pentru gabutzu):

Salut si eu joc Shaya dar nu stiu unde sa cresc mai departe de 30. In orice caz e tare de numa jocul. Vi-l recomand...

51 răspunsuri:
| Munchkin a răspuns:

Şi eu am încercat Shaiya. Jucam vreo 10 minute, dup-aia mă plictiseam. laughing
Mă...nu e strălucit jocul, dar când n-ai ce face, mai merge din când în când.

| pypa007 a răspuns:

Shaiya un gen Trailer se joaca nu mai pe net e super jocu daca al intelegi joc ia-l si o sa vezi cum e eu am jucat si mi-a placut

| GaleaMarius a răspuns:

Eu am lvl 57 um si 53% exp si il vand ...deoarece vreau sa ma las ...care vrea sa il cumpere dj_maryux
nu incercati cu tepe ca nu merge,
Il vand intr-o singura metoda:dai bani dau contu.Ne intalnim undeva si il dau.PS,sunt din Timisoara

| Roxana6044 a răspuns:

E fain :X. am observat ca sunt si f multi romani ...am un pagan de lvl 45 normal mode si un oracol de 46 hard mode tongue.

| gabutzu a răspuns:

Auzi...incearca sahiya evo, world shaiya si euro shaiya ca faci banii mai usor si treci lvl 60 um in aproximatin 3 orewinking

| joker_4329 a răspuns:

Bhhaa ce sa-ti spun
e prea misto joku asta
am lvl 42UM pagan...la light...ia id meu si mai vbim pe mess
alex. fabian01

| theboss11 a răspuns:

Merge bagat in D?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte frumos id meu este alin95_alin pup pe toate fetele dulci este frumos sa te joci mai mult ca sigur nu te vei mai deslipi de el asa am facut yoooo sa nu uity id alin95_alin alin95_alin pup sal bagi in lista da pup alin95_alin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cum iti creezi cont si sati mearga jocu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare jocu eu inca ma joc am un fighter de lvl 40normal mode un mage lvl 25hard mode si un fighter lvl 10 hard mode

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing e super jocu asta in fiecare zi ma joc dar acum ma apuc de METIN2RO e super METINU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu joc shaiya, mi se pare misto mai ales ca pot socializa cu persoane din toata lumea.Am un fighter d lvl 40 nm cu nimic ''belicosus'' sh u arcas d lvl 30 hm ''angel_locsin''... let's play

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare jocu.eu ma joc...am un fighter lvl 25 mage 19 defender...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare jocu:X am un hunter lvl 44 HM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum il iau sper sa merite big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc super... dar incearca si Sahiya Evolution

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shaiya e misto da nu stiu parca lipseste ceva totusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare si e cam mare.
Adica e mare.
Da e beton!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat. E tare.Bati monstri, te cresc, si poti sa iti iei cal, leu, leopard.Eu am lv 18.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul e super dupa vreo 5-6 luni ce il intelegi big grin... am si eu un 54 Hm Priest, 49 UM def, 30 UM fighter de PvP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super e ca si metin da mai misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc de 6 luni, jocul e misto am lvll 53 e hm mod la light si un war de 51 nm e misto ca ma intalnesc si fac echia cu altii din toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu joc shaiya de cel putin 3 ani.cunosc jocu asta mai ceva ca buzunarul meu.Este un joc reusit. Eu am jucat 2 ani US. apoi m-am apucat de servere private de shaiya.Incercatil este. ff calumea.cand apuci sa te privatizezi.adica sa te lapisezi.cu lv 5/6/7. numa pe el stai la PVP.este ff tare... PVP lumea mea.In rest este un joc cam de nota 9/10 dupa parerea mea. Va incurajez sa-l jucati, no sa pierdeti absolut nimic.Us intr-adevar este greu la NM mai mere la HM la fel dar la UM.mori incet pana faci lvl.si cu toate astea.serverele de pe US sunt arhipline.deci.va imaginati.big grin.si cam atat. va las pe voi sa-l descoperiti... o zi faina. la toti.

| ronyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Nonim daca mai joci shaiya cautama sau da-mi un mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc shaiya e un joc super tare merita sal joci big grin eu am 40 UM, Hm de 60 si Nm de 54
merita sa-l joci eu joc din 2007 de cand a a aparut jocul big grinbig grinbig grinbig grin...deci merita sa-l joci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat shaiya pana vara trecuta am avut pe gaia si am pe gaia fighter de lvl 55 um dar eu unu ca um nu imi mai pot permite sa ma reapuc de shaiya decat daca bag bani reali in joc pentru un item care atunci cand mor sa nu mi se stearga caracter deoarece in joc acel item acolo cost foarte mult acum un an era 100 mil si acuma este 3 bilioane deci va dati si voi seama ca daca vreti sa jucati si sa ajungeti cu adevarat buni acuma decat daca bagi bani reali se poate deoarece toate costa foarte mult in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am jucat shaiya pana vara trecuta am avut pe gaia si am pe gaia fighter de lvl 55 um dar eu unu ca um nu imi mai pot permite sa ma reapuc de shaiya decat daca bag bani reali in joc pentru un item care atunci cand mor sa nu mi se stearga caracter deoarece in joc acel item acolo cost foarte mult acum un an era 100 mil si acum este 3 bilioane deci va dati si voi seama ca daca vreti sa jucati si sa ajungeti cu adevarat buni acum decat daca bagi bani reali se poate deoarece toate costa foarte mult in joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum se joaca
cum se porneste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocul ...pai e super bun...ca sa iti faci o idee jocul are la ora actuala aproape 2, 5 milioane de jucatori