| xGumitsa a întrebat:

=` Cine a trecut de nivelul 7 pe Lady Popular? Am mare nevoieeeee de ajutoor, plss, ofer o fundoiae pentruu primul raspuns : am nevoie de cineva de incredere caruia sa-i dau parola sa ma treaca si pe mine de jocu` master mind, va roog mult, cine stie sa joace jocu` master mind, va roog euu` mult, FUNDAA MARE! :*:*

Răspuns Câştigător
| Ralucutzzza a răspuns:

Si eu am trecut la master mind foarte greu. ajutata de o fata de pe lady. acum st in 16 mdar nu stiu daca pot sa te trec ...si oricum dupa aceea poti sa iti schimbi parola ...mda poti sa intrebi la sectiunea intrebari daca poate vreo fara sa te treaca si pe tine la master mind.

3 răspunsuri:
| GasaiYuno a răspuns:

Imi poti da mie contul si te voi trece eu am de lv 13 :*

| DoRiNuTzZzA a răspuns:

Pai roaga pe cineva sa te treaca asa am facut si eu i-am dat parola apoi mi-am schimbat-o...