| Oº°‘¨ ĺǾдNд ”¨‘°ºO a întrebat:

Cine a vazut filmul 9 dead? Daca da spuneti va rog cum a fost!:X multumesc!love struck

Răspuns Câştigător
| MariuZ a răspuns:

E un thriller psihologic foarte fain! Daca iti plac filmele gen "Saw" si whatever. E si foarte interesant. Tot ce trebuie e sa nu te dezguste putin sange. Vizionare placuta!

1 răspuns:
| QuadruplePersonality a răspuns:

L'am vazut de curand. E superb, psihologic, m'a uimit pentru ca nu are acelasi subiect, adica nu am mai vazut nici unul cu tema asta pana acum.

Deja cred (si sper) ca la'i vazut. Daca ti'a placut, ai mai vazut filme in genul asta?