| ady46 a întrebat:

Cine ar vrea sa mearga in fiecare zi la un fast food? sau la un restaurant?

9 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
nu as vrea chiar in fiecare zi pentru ca majoritatea mancarurilor de la fast food si de la restaurant nu sunt sanatoase.
mai bine fac eu o mancare acasa. oricum, stiu ca nu am pus nimic in ea.
poate mai rar, normal ca as vrea sa merg.

| VladimirPutin a răspuns:

Eu vreau la cârciună rolling on the floor

| andreeadragutza22 a răspuns:

Eu una merg doar duminica la u nrestaurant cu parintii,, prieteni si mancam cate o pizza dar nu vreau sa merg in fiecare zi pentru ca o sa iti strici la un momendat... apetitul si o sa ai pofta multa de mancare dinaia si o sa te ingrasi foarte repede pe deasupra poti sa si te inbolnavesti mai rarut cai mai dragut big grin

| MoreFun a răspuns:

Imi place la restaurant dar... chiar in fiecare zi? Nu oh go on. Uneori iti iese mancarea mai bine cand o faci acasa. Mai ales cand te pregatesti pentru. un moment mai special.

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Eu sigur!laughing
Bai deci as manca in prostieeee la fost foood. Dar... tin putin cont de silueta big grin

| MariaaDrb a răspuns:

Faci cinste?laughinglaughing.(glm )

| Crisstina07 a răspuns:

Eu vreau la restaurant dar nu chiar in fiecare zi pentru ca uneori este distractiv sa gatesti.

| Ax a răspuns:

Eu funda?

| Barbie96 a răspuns:

Toata lumea ar vrea asta, cine nu ar prefera mancarea de la McDonald, pe langa o ciorba. dar totusi, nu e sanatos sa mannci in fiecare zi. pentru ca, contin calorii. si nu ne fac bine organismului, chiar daca au un gust, de te lingi pe degete:X Dar sa mannci in weekend, sau o data la cateva saptamani, e foarte ok. dar nu in fiecare zi.