| ella113 a întrebat:

Cine are cont pe lady popular si nu mai se joaca sa mi-l dea mie prin mesaj
va rog
P. S. daca se poate sa fie trecut de nivelul 9 dar daca nu nu conteaza accept si de nivele mai mici

2 răspunsuri:
| Smileee a răspuns:

Bună.

Trecut de lv. 9?! Tu ştii ce greu e să treci atâtea lv? Eu cred că nu.
Nimeni nu cred că îţi va da.

Baftă in continuare în căutare de conturi!

| ella113 explică:

Pai eu am trecut de lv 9 eram la 15 dar am notat parola pe o foaie si acum nu o mai gasesc si era mult prea complicata parola ca sa o retin si am incercat sa dau la am uitat parola dar nu mi-a dat niciun email