| SweetThings a întrebat:

Cine are Ipad 2? vreau să-mi spuneţi mai multe detalii despre el,pretul, de unde l-aţi luat.dau fundă

Răspuns Câştigător
| pavdany92 a răspuns:

Detin unul si sunt multumi mai ales de cat timp sta incarcat, chestia e ca eu l-am luat la abonament si l-am luat de la 3 din londra, e excelent daca nu vrei sa stai pe laptop sau in special daca esti pe drum
alte intrebari? :d

1 răspuns:
| Anyela2 a răspuns:

Mi l-am luat din magazinul "nicaieri", a costat 0 lei si cred ca ti-ai dat seama ca nu amlaughing nu te supara pentru raspuns